Gradivo za delo na domu od 23. do 27. marca

NAVODILA ZA DELO
Učenci na urniku pogledajo katere predmete imajo tisti dan. Na osnovi predmeta na spletni strani poiščejo učitelja, poleg katerega je povezava na njegovo gradivo.

UČITELJ GRADIVO KONTAKT ZA VPRAŠANJA
BABIČ DARJA Gradivo:
1. a razred
Od ponedeljka do petka
darja.babic@osnhr.si
BAJRAMOVIĆ NERMIN Gradivo: MAT nermin.bajramovic@guest.arnes.si
BOMBEK JANJA Komunikacija z učenci poteka preko e-pošte. janja.bombek@guest.arnes.si
BOROVŠAK HELENA Gradivo:
1. č razred
Ponedeljek
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek
 helena.borovsak@osnhr.si
BRINOVEC ANDREJA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
1. b razred
 andreja.brinovec@osnhr.si
CIMEŠA DAJANA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
5. a razred
TJA: 5. razred
 dajana.cimesa@osnhr.si
DERSTVENŠEK HELENA Gradivo pripravil Janko Slapničar:
Raztezanje – priloga
Astronomija – priloga
Ponedeljek
Torek  
Sreda
Priloga-Toplota (FIZ, 9. r)
Priloga-Raztezanje (FIZ, 9.r) 
Petek
Priloga-FIZ, petek (9. r)
Priloga-FIZ, petek(8.r)
Priloga SLZ
janko.slapnicar@guest.arnes.si
DOKMANAC MANUELA  manuela.dokmanac@osnhr.si
DOLANC  POLONA Komunikacija z učenci poteka dnevno preko e-pošte.  polona.dolanc.vidovic@osnhr.si
DORNIK LUCIJA Gradivo:
Publikacija OPB in prosti čas
Torek
Četrtek GEO
 lucija.dornik@osnhr.si
POGRAJC DEBEVEC MARJANA Gradivo:
ROM in NIP RAČUNALNIŠTVO
 marjana.pograjc@osnhr.si
GORNIK LJUDMILA Gradivo:
6. a razred
Ponedeljek:
Gospodinjstvo
Razvrščanje živil v skupine
Odgovori maščobe
Beljakovine 
8. razred
Biologija
Dihala
Prebavila
pomocnica@osnhr.si
mili.gornik@gmail.com
GROM SABINA Komunikacija s starši o delu učencev na domu poteka preko e-pošte in telefona  sabina.grom@osnhr.si
IZGORŠEK  MATEJA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
IŠN Dol
4., 5., 6. razred (Dol)
6. razred
7. razred
8. razred
9. razred
 mateja.izgorsek@osnhr.si
JAGARINEC ALEKSANDRA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
1. c razred
 aleksandra.jagarinec@guest.arnes.si
JAKOPIČ DAVID Gradivo:
Publikacija OPB in prosti čas 
Sport za sprostitev 7. r
Sport za zdravje 8. r
Od ponedeljka do petka
4. in 5. razred
6. razred
7. razred
8. razred
9. razred
 david.jakopic@osnhr.si
JAKOB JERNEJ Vsebine in navodila za geografijo se nahajajo v šolski spletni učilnici:
ucilnica.osnhr.si
Učenci so seznanjeni z uporabo spletnih učilnic. Vsak ima svoje geslo in uporabniško ime.
 jernej.jakob@osnhr.si
JERŠIN URŠKA ZOJA Gradivo:
PRIJAVA V SPLETNO UČILNICO
Publikacija OPB in prosti čas
Vabilo v spletno učilnico
6., 7., 8., 9. razred in
NUM, LS1, LS2, LS3 
Ornament
MONDRIAN
Čudodelna torbica
 urska.zoja.jersin@osnhr.si
KLEP MAJA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
TJA: 5. c razred
SLJ: 6. c razred
SLJ: 8. c razred
SLJ: 9. c razred
 maja.klep@osnhr.si
KLOPČIČ KSENIJA Gradivo:
4. a razred
Gospodarstvo se spreminja
Gospodarske dejavnosti
 ksenija.klopcic@osnhr.si
KOPUŠAR KAJA Gradivo:
Komunikacija z učenci poteka preko spletne učilnice in e-pošte.
Easistent – spletna učilnica 
 kaja.kopusar@osnhr.si
KOPUŠAR MILOŠ Gradivo:
Od ponedeljka do petka
6. razred
7. razred
8. razred
9. razred
 milos.kopusar@osnhr.si
KOVAČIČ ROSANA Gradivo:
3. a, 3. b razred
 rosana.kovacic@osnhr.si
KRALJ JERNEJA Gradivo:
4. b razred
Gospodarstvo se spreminja
Gospodarske dejavnosti
NIT kraljestvo živali
Poštevanka rešitve
 jerneja.kralj@osnhr.si
KRALJ TADEJ Gradivo:
Vabilo
SLJ
Pouk poteka tudi preko spletne učilnice -Easistent
 tadej.kralj@osnhr.si
KRESNIK TANJA Gradivo: SLJ
6. razred 
9. razred 
Utrjevanje SLJ: 6., 9. razred
 tanja.kresnik@osnhr.si
KREŽE NATAŠA Gradivo:
3. c razred
Ponedeljek
Torek
Sreda
četrtek
Petek
Zabavne športne naloge
 natasa.kreze@guest.arnes.si
KURNIK ROMANA
LADIHA BELINDA Gradivo:
6. c razred
Od ponedeljka do petka
Še nekaj nalog iz MAT
REŠITVE nalog 1. tedna
podruznica-dol@osnhr.si
LAZAR NINA Gradivo:
3. a, 3. b razred
nina.lazar@osnhr.si
LAZNIK MAJA Gradiv:
2. č razred
POZDRAV
Ponedeljek
Torek
Sreda
četrtek
petek
OPB
Četrtek, Petek    Slika
DPO SLJ
Četrtek    Rešitve
maja.laznik@osnhr.si
LIPOVŠEK LUCIJA Gradivo: SLJ  in ŠNO
Publikacija OPB in prosti čas
NAVODILO ZA DELO
ponedeljek
torek
sreda1, sreda2 
četrtek
petek
EVALVACIJA
Pouk se nadaljuje v spletni učilnici.
Navodila-dostop
 lucija.lipovsek@osnhr.si
MARINKO MIRA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
mira.marinko@osnhr.si
MARKELJ DARJA Gradivo:
6. razred
Od ponedeljka do petka
7. razred
Od ponedeljka do petka
7., 8., 9. razred
Četrtek, Petek
 darja.markelj@osnhr.si
PAVELŠEK MILENA Gradivo: TJA
6., 8., 9. razred
Ponedeljek 
6. razred
Torej, Sreda, četrtek, Petek
8. razred
Torek, Sreda, Petek
9. razred
Torek, Sreda, Petek
4. razred
Od ponedeljka do petka
milena.pavelsek@osnhr.si
PAVLIN NINA Gradivo:
I. PP VI in lll. PP VI
POZDRAV
Ponedeljek 
Torek
Sreda 
Četrtek 
Petek
nina.pavlin@osnhr.si
PEŠEC JOLANDA Gradivo:
Ponedeljek
Torek
Sreda
Četrtek
 Pjolanda.pesec@osnhr.si
PETERLIN ANDREJA
POLUTNIK IRIS MATERINSKI DAN
Pozdrav in navodila    
Gradivo:
1. razred
Ponedeljek
Četrtek
2. razred
Ponedeljek
Torek
3. razred
Ponedeljek
Torek

4. razred
Ponedeljek
Sreda
iris.polutnik@osnhr.si
RADEŠIĆ OPRESNIK ARIJANA Gradivo:
Vprašanja za preverjanje znanja SPH
6. razred
Sestava in analiza jedilnika
Vitamini in mineralne snovi
Torek:
GOS del. list1 rešitve
GOS del. list2 rešitve
Sreda, petek:
GOS dodatki  jedem rešitve
GOS Zaščitne snovi in voda
7L. razred
Reš. pis. prev. znanja1
Reš. pis. prev. znanja2
Reš. pis. prev znanja3
Četrtek: NAR
9L. razred
Torek, sreda: NAR
Četrtek: NAR,  GOS, 9L
rešitve SPH:
SPH-DZ-PREH-NAV1 
SPH-DZ-PREH-NAV2
SPH-DZ-PREH-NAV3
arijana.radesic.opresnik@osnhr.si
RADEŠIĆ SABINA Gradivo:
2. b razred
Ponedeljek
Torek
Sreda    Sreda1
Četrtek 
Petek
sabina.radesic@osnhr.si
RAZPOTNIK ALENKA Glej gradivo
WEBER GOLJUF SIMONE
simona.weber.goljuf@osnhr.si
RAZPOTNIK ŠPELA Dogovor s starši:
komuniciranje po e-pošti
spylaa@gmail.com
ROJKO MOJCA  Gradivo:
1. a razred
Od ponedeljka do petka
mojca.rojko@osnhr.si
SELINŠEK NATALIJA Gradivo:
1. č razred
Ponedeljek
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek
natalija.selinsek@osnhr.si
SENČAR IRENA Gradivo:
Publikacija OPB in prosti čas
OPB Video vodič
Cofkasti pujs-VIDEO
Cofki-ideje
Papirnate koralde-VIDEO 
Koralde
Baletne minute -VIDEO
Kam se je kužku mudilo – VIDEO
Slovenščina za tujce
Ponedeljek
Torek
Sreda  
irena.sencar@osnhr.si
SLAPNIČAR JANKO Gradivo:
Astronomija – priloga
Ponedeljek
Torek 
Sreda
Priloga-fizika-8.razred 
Četrtek
Petek
Priloga FIZ, 8. r
janko.slapnicar@guest.arnes.si
STOPAR KOHNE JADVIGA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
1. b razred
jadvigastopar@hotmail.com
STJEPIĆ MARIJANA Gradivo:
4 PPVI
Ponedeljek
Torek
Sreda 
Četrtek 
Petek
6 PPVI
Ponedeljek
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek
stjepic.marjana@osnhr.si
STROPNIK ALJA Gradivo: OPB-NIS
Ponedeljek, Torek 
Sreda,  Naprstne lutke
Četrtek
alja_stropnik@hotmail.com
STRNIŠA GREGOR Gradivo: NEM
Od ponedeljka do petka
4. – 6. in 7. – 9. razreda
gregor.strnisa@osnhr.si
ŠANTEJ TINA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
ZGO, IP, DKE
tina. santej@osnhr.si
ŠEŠKO SAŠA Gradivo:
2. c razred
Ponedeljek
Torek 
Sreda
Četrtek  
Petek
 sasa.sesko@osnhr.si
ŠKOBERNE MARTINA OPB NIS je dostopno v
Publikaciji OPB in prosti čas
Urnik-dnevnik  (ni potrebo natisnit)
Urnik-dnevnik
Ustvarjanje OPB:
Papirante rože – video
Materinski dan – video
Zajčki – Video
Igre z baloni – Video
OPB zajčki
martina.skobrne@osnhr.si
ŠOLN ZDENKA Gradivo: TIT
Od ponedeljka do petka
Sreda za 6., 7., 9. razred
zdenka.soln@guest.arnes.si
ŠTORMAN ALEKSANDRA Gradivo: MAT
Od ponedeljka do petka
7. razred
8. razred
9. razred
aleksandra.storman@osnhr.si
ŠULIGOJ JANA Gradivo: TJA
Od ponedeljka do petka
6. c razred 
7. c razred
8. c razred
9. c razred
jana.suligoj@osnhr.si
TERŠEK ALENKA Gradivo:
Ponedeljek in sreda
OPB: 2. in 4. razred 
1. c razred
alenka.tersek@osnhr.si
TOMAŽIČ MARINA Gradivo:
Publikacija OPB in prosti čas
marina.tomazic@osnhr.si
TOPLAK MAJA Gradivo:
Od ponedeljka do petka
5. b razred
TJA: 5. razred
maja.toplak@guest.arnes.si
TUŠEK VOJKA Gradivo:
2. a razred
Od ponedeljka do petka
vojka.tusek@osnhr.si
UČAKAR DOMEN Gradivo:
KEM: vsi 8. in 9. razred
BIO: 8.c
BIO: vsi 9. razredi
Od ponedeljka do petka
domen.ucakar@osnhr.si
URBANC CELESTINA Gradivo: TJA
Od ponedeljka do petka – 8. in 9. razred (M. Pavelšek)
Od ponedeljka do petka, 7. razred (J. Šuligoj)
 

milena.pavelsek@osnhr.si
jana.suligoj@osnhr.si

URLEP JANJA Gradivo:
Navodila
MAT 
SLJ
DRU
NIT
ŠPO
janja.urlep@osnhr.si
WEBER GOLJUF SIMONA Gradivo:
DELO ZA IP ANI
GUM, 2. teden 
simona.weber.goljuf@osnhr.si
ZAKOŠEK ANDREJA Gradivo:
5. c razred (2. teden)
andreja.zakosek@osnhr.si
ZAKRAJŠEK MATEJA Gradivo: OPB 1
Petek
O prevzetni kravi in regratu – ZVOK
2. razred
Ponedeljek 
Torek 
Sreda 
Četrtek
mateja.zakrajsek@osnhr.si
ZUPAN BREDA zupan.breda@osnhr.si